Příběhy klientů

Míša Kourová 23 let

Zhubla jsem 12 kg za 3 měsíce ,10 cm zhubla v pase a přes boky 6 cm                                                  


Jmenuji se Michaela Kourová a je mi 23 let, když jsem serozhodla přestat kouřit, začala jsem se přejídat a chuť na cigaretu zahánět sladkostmi , dortíky . Ale chvilková záležitost
přejídání se začala měnit v denní normu. A já jsem postupně nabírala kila,
aniž bych si to uvědomila. Z počátečné váhy 58kg jsem se časem vyšplhala na
téměř 80kg, trápila mě moje nadváha, časté zadýchávaní,únava a ztráta
sebevědomí, ale nikdy jsem s tim pořádně nic neudělala. I okolí mě na to
začínalo upozorňovat zkoušela jsem tedy různé diety a cvičení,ale vždy jsem byla jen unavená ,bolel mě žaludek a výsledek žádný.  
Až jsem narazila na stránky poradkyně z Centra redukce váhy, přišlo mi to
zajímavé, při porovnání finančních nákladů, jsem zjistila, že ušetřím tak
proč to nezkusit.Navíc poradkyně mi moc pomohla , dodávala mi sebevědomí.Začala jsem v Lednu letošního roku používat produkty a
změnu jsem pocítila hned v prvních dnech .Začala jsem   pociťovat,více energie ,únava najednou odpadla a zlepšila se i má psychická stránka .Zase jsem se cítila dobře .
Ze začátku jsem nevěřila ,že bych mohla dokázat zhubnout a být zase sama se sebou spokojená .

Teď po 3 měsících už jsem zhubla 12 kg .V pase se mi ubralo 10 cm a přes boky 6 cm.
Zatím pokračuji v programu a věřím ,že 8 kilo které chci ještě zhubnout nebude problém.


Monika Junková , 38 let

 
Je mi 38 let a mám dceru a dva syny.   Na rozdíl od mé sestry jsem vždy byla více silnější a v šesté třídě při vážení na tělesné výchově při výšce 164 cm jsem měla 69 kg. Hrůza! Ten den si pamatuji dodnes.
Před prvním těhotenstvím jsem se dostala z 80 kg na 68 kg a každý mě chválil.
Po porodu se mi to již nepovedlo, i když jsem vyzkoušela řadu zaručených diet.
   Zlatá vajíčka a ananasové tobolky přinesly potěšení někomu jinému ale mě ne.
Po druhém těhotenství jsem se s omezením stravy a odbouráním příloh dopracovala na skvělých 76 kg, ale jen na tři měsíce, protože pak začala éra nájezdů na lednici a zastavila jsem se na už stálých 86 kg.    
    Přišlo mé třetí těhotenství a domů jsem se vrátila se 105 kg. Naprosto vyčerpaná a bez chuti jít s kočárkem ven. (Ještě mi přidávalo, když každý říkal....40 na krku to nebude jen tak to sundat) 4 měsíce po porodu jsem stále měla 101-102 kg a nepomáhalo vůbec nic.
Ale nevzdávala jsem to!!! A zřejmě díky mému velkému odhodlání mi jako pomoc přišly tyto hubnoucí programy.  
Jednoho dne jsem na internetu našla stránky na hubnutí a tak jsem jako kojící máma v 38 letech začala s redukcí pod vedením mé poradkyně.
Když po jednom týdnu jsem byla nabitá energií,že jsem bez problémů začala dělat vše jako dřív a měla jsem konečně chuť jít ven s kočárkem, byla jsem šťastná jako nikdy. Tyto programy jsou pro každého individuální a šité na míru, aby odpovídali kondici a potřebám daného klienta a proto jsem hubla bez hladovění a jo-jo efektu.
Svou vyvážeností na každý jeden den si mě zkrátka získaly :-) na 100%.

Po 6měsících jsem se dostala na úžasných 78 kg. A váhu stále redukuji dál. Co mě ale nejvíce udělalo radost, že se nevracejí chutě jako dřív. Jsem z produktů nadšená a moje rodina užívá se mnou a každý si už své proč našel. Pokud bych měla volit znovu tak bych určitě volila opět tyto programy. Vřele doporučuji.         


Věra Nová 53 let - 16 kg za 4,5 měsíce


Když jsem z hrůzou zjistila ,že má váha se vyšplhala na 73 kg k mé výšce 160 cm ,rozhodla jsem se s tím něco udělat .Vyzkoušela jsem různé diety,   ale vždy mě bolel žaludek a byla jsem hrozně unavená. Jednoho dne jsem potkala  svoji  kamarádku  a   nevěřila jsem vlastním  očím, jak mohla takto zhubnout. Dala mi kontakt na poradkyni z Centra redukce   váhy .Nejdříve jsem byla skeptická a nevěřila jsem vzhledem k svému věku ,že se mi váhu podaří dát dolů.

K mému překvapení jsem hned za první měsíc  zhubla 4,5 kg a,tento výsledek mě utvrdil v tom , že to zvládnu a pokračovala jsem ve stravovacím plánu .Teď po 4 měsících a 2 týdnech vážím opět svých 57 kg .Cítím se skvěle a opět mohu se svými kamarádkami chodit na túry, bez toho aniž bych se zadýchávala .


       

Můj příběh              
Přeji hezký den,
mé jméno je Jan Ježek.
Jednoho rána, když jsem se prohlédl v zrcadle a s hrůzou jsem zjistil, že to ohromné, co na mě kouká jsem vlastně já. Šel jsem do "kolen" a řekl si, že s tou pneumatikou či obručí okolo pasu a vůbec s tou horou tuku musím něco udělat. Na internetu jsem našel odkaz na Centrum redukce váhy a tak to začalo. Postupně jsem začal hubnout a podařilo se mi odbourat 29 kg. Dnes se na sebe mohu klidně podívat do zrcadla, je mi fajn a pohodlně se ohnu a zavážu si tkaničky. Ne, že bych se chtěl chlubit, ale cítím se dobře, narostla mi spousta energie a pohled do zrcadla na sebe snesu. Byl jsem ohromen, jak tyto výživové programy fungují, jak se člověk cítí a dostává novou energii, prostě úžasné.   

Když to viděla moje manželka, Kristina, jak jsem se doslova vytratil z té hrozné obezity, tak netrvalo dlouho a používala program také. Nepotřebovala to na redukci váhy jako já, ale na zlepšení kondice. Teď pokračujeme s programem na udržení si své váhy a dobré kondice.


Andrea 40 let

3,5 kg za 1 měsíc

Krásné výsledky i v mírách : prsa 1 cm , pas 3 cm ,bříško 5 cm ,boky 4 cm , stehno 4 cm , lýtko 2 cm

Před                                                   po 1 měsíci

Ilona Lehosziková

Před                                                            Po 1 měsíci o 5,5 kg méně

 Jmenuji se Ilona Lehosziková a je mi 50 let.


  Je to asi 8let kdy jsem držela drastickou dietu u které jsem zhubla 39kilo a věřte že už by ji nikdy nedržela.Trpěla jsem hlady a byla jsem ve stresu.V roce 2010 po těžké operaci  šla moje váha opět nahoru.Byla jsem z toho nešťastná ,prostě jak bych to nebyla já.
           Jsou to asi 3 týdny kdy jsem na internetu narazila na inzerci  Redukce váhy .Vyplnila jsem dotazník a netušila jsem že se do toho dám. Neuplynul den a spojila se semnou poradkyně  Jana Oplatková a vše začalo.Seznámila mě podrobně s dietním programem a navrhla mi s programem začít pod její kontrolou.
Byla jsem velice nadšená z výkladu který mi poskytla a řekla jsem si že to zkusím.
Moje poradkyně Janička mi je nápomocná vždy kdy  ji potřebuji a to mě dobíjí jako baterii.
První dny byly pro mě trochu hladové,ale to postupně ustupovalo .Vždy jsem dostala povzbuzující slovo které bylo pro mě jako motor a hlavně mi to zvedlo sebevědomí.
Hned na počátku se dostavily výsledky a já z nich měla velikou radost.Začala jsem se cítit dobře,nejsem unavená a po psychické stránce jsem vyrovnaná a za to děkuji své poradkyni...a to i když jsem zhřešila  tak jsem se přiznala a vždy mi poradila co mám a co né,ale stejně jsme se tomu obě zasmály.
                    Dietní program jsem začala brát velice vážně a věřím že se mi to podaří.Ted vím že jsem pro své tělo našla to správné co potřebuje.Začíná mi éra kdy pro své tělo dělám dobrou věc.
od 18.8.                                 do 21.9
boky    122 cm                         117cm
pas      109                               102
lýtko       41                                 35
stehna   58                                  55
prsa     120                                111
paže       37                                 34
                                    váha  o 5,5 kg méně
Tím bych chtěla pozvat lidičky kteří jsou ze své váhy nešťastní a chtějí zdravě žít aby se přidali.Věřte tomu že to opravdu jde.
Tím bych chtěla moc poděkovat Janě Oplatkové která mi je oporou a za její profesionální poradenství .

Hanka Smějová 50 let  -  11 kg za 4 měsíce

Jmenuji se Hana  Smějová  je mi  50 let.Celý svůj život bojuji s obezitou.Bylo to vždy jako na houpačce,10kg dolů a potom opět nahoru,ale už o nějaký kilogram navíc.Mé hubnutí vždy doprovázela podrážděnost a mrzutost z pocitu hladu a chutí na jídlo.Ve svých padesáti letech, kdy se váha pomalu,ale jistě blížila k metráku jsem začala mít problémy s bolestí nohou, které mě omezovaly v zaměstnání.

Díky častým dietám a i věku, nebyla jsem už schopná shodit víc jak dvě tři kila a i ta se opět vrátila. Obrátila jsem se na Centrum redukce váhy, kde mají milou poradkyni na výživu Janu Oplatkovou,které tímto moc děkuji ,jsem bez pocitu hladu a různých chutí na sladké a nebo slané pamlsky začala hubnout.Bez podráždění a vzteku že se nemůžu normálně najíst,šla kila dolů. Všem komu se nedaří upravit svou váhu,vřele doporučuji. Toto hubnutí není dieta,ale způsob stravování s nějakými pravidly a režimem,který jsem pochopila a moc mě baví,protože s produkty zdravého hubnutí to jde s radostí. S úbytkem váhy přišlo více energie a sebevědomí. Věřím, že bude mé hubnutí dále takto  pokračovat. Děkuji za pomoc a rady


Jana Stránská a Eva Stránská 

Začátek hubnutí 31.7.2015

Jana : 31.7.  -117 Kg 

 9.3.-  82 Kg Celkový úbytek -35 Kg

Eva :31.1.- 150 Kg

9.3. - 114 Kg Celkový úbytek -36

    

Informace jsou pouze pro potřebu našeho systému a nebudou nijak zneužity .

https://centrum-redukce-vahy.webnode.cz/ochrana-osobnich-udaju-informace-o-provozovateli/